Technický týdeník č. 11/2017

EMO Hannover 2017 se opět stane vrcholnou strojírenskou událostí

„Veletrh EMO Hannover 2017 bude letošní vrcholnou událostí v oboru zpracování kovů,“ konstatoval s potěšením ve Frankfurtu nad Mohanem Dr. Wilfried Schäfer, jednatel svazu VDW (Svaz německých výrobců obráběcích strojů), který je organizátorem veletrhu EMO. Veletrh se od 18. do 23. září 2017 opět stane místem mezinárodního setkání odborníků ze sféry strojírenské výroby. Pod heslem Connecting systems for intelligent production bude přitom tentokrát v centru pozornosti konektivita a digitalizace výroby.

Seznam vystavovatelů veletrhu EMO je umístěn na webové adrese www.emo-hannover.de. Zatím se přihlásilo přes 2 000 vystavovatelů ze 42 zemí. Veletrh je tak na nejlepší cestě překonat rekord veletrhu EMO 2013. K největším vystavovatelům EMO 2017 budou patřit společnosti DMG Mori, Mazak, Fanuc, FFG, Grob, Doosan, Okuma, Makino a Siemens.

Výstavní plochu na letošním ročníku veletrhu EMO si objednalo také 17 výrobních podniků sdružených ve Svazu strojírenské technologie. Jedná se o následující společnosti: ČKD BLANSKO-OS, a.s. Pramet Tools, s.r.o., Fermat Group a.s., Gearspect Group a.s., HESTEGO a.s., HOL-MONTA spol. s r.o., KSK Precise Motion, a.s., NAREX Ždánice, spol. s r. o., Pilous -Pásové pily, spol s.r.o., Škoda Machine Tool a.s., Šmeral Brno a.s., TAJMAC-ZPS, a.s., Slovácké strojírny a.s., TOS KURIM - OS, a.s., TOS VARNSDORF a.s., TOSHULIN a.s. a TRENS SK, a.s.

„Kompletní seznam vystavovatelů letošního ročníku veletrhu EMO představuje něco jako Who is who v okruhu světových výrobců výrobní techniky,“ řekl Wilfried Schäfer.

Veletrh EMO Hannover je tradičně také fórem inovací a tvůrcem trendů. Jako příklad je třeba uvést především fórum „Industrie 4.0 Area“ doprovázené přednáškami, které se bude zabývat různými hledisky motta veletrhu EMO 2017 „Connecting systems for intelligent production“. Jeho součástí budou také různé akce jako „India Day“, konference na téma „Additive Manufacturing“, seminář o bezpečnosti výrobních zařízení nebo mimořádná přehlídka „Letecká a kosmická technika“. Program doplní ještě další aktivity, věnované například náboru mládeže, iniciativa match-making nebo zvláštní stánek pro mezinárodní start-upy.

sst

© 2015 SST

webdesign
COMPEA, s.r.o.