Technický týdeník č. 09/2016

Manažerem roku 2015 byl vyhlášen Ing. Miroslav Dvořák ze společnosti MOTOR JIKOV Group

Dne 21. dubna 2016 proběhlo v pražském Paláci Žofín vyhlášení výsledků soutěže Manažer roku 2015. Jedním z absolutních vítězů se stal i předseda představenstva a generální ředitel společnosti MOTOR JIKOV Group a.s. Ing. Miroslav Dvořák. Ocenění nejlepším manažerům před čtyřmi stovkami podnikatelů a významných hostů předal prezident republiky Miloš Zeman za přítomnosti předsedy vlády Bohuslava Sobotky a zástupců vyhlašovatelů soutěže – prezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jaroslava Hanáka, prezidenta Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR (KZPS) Jana Wiesnera a prezidenta České manažerské asociace (ČMA) Pavla Kafky.

Ing. Dvořák stojí v čele jedné z členských firem Svazu strojírenské technologie. Pro zvýšení konkurenceschopnosti své společnosti založil technologická vývojová centra se zaměřením na inovace a aplikovaný vývoj nových technologií, postupů a procesů. Výsledkem jsou dnes plně robotizovaná pracoviště. V duchu kampaně Průmysl 4.0 je jeho firma připravena stát se lídrem na trhu v oblasti automatizace a robotizace výrobních procesů.

Ředitel SST Ing. Oldřich Paclík ocenil v pozdravném dopise zásluhy Ing. Miroslava Dvořáka o rozvoj českého strojírenství i jeho aktivity v oblasti technického vzdělávání na Západočeské univerzitě v Plzni a Univerzitě v Českých Budějovicích.

sst

© 2015 SST

webdesign
COMPEA, s.r.o.